top of page

Ticaret Hukuku

Alaybeyoğlu Avukatlık Bürosu, Türkiye'de ve yurtdışında faaliyet gösteren gerçek kişi tacirler ile şirketlere birçok ticari uyuşmazlığın çözümünde danışmanlık ve dava takibi hizmetleri sunmaktadır. Müvekkillerinin yurtiçinde veya yurt dışında kuracakları iş konseptine uygun şirket kuruluş işlemlerini özenle yürütmektedir.
Biz, Alaybeyoğlu Avukatlık Bürosu olarak, ticari hayatın etkin çözümlere ihtiyaç duyuyor olmasının farkındalığıyla, her bir müvekkilimizin doğru yerde ve zamanda doğru adımları atması konusunda önemli bir rol üstlenmeyi temel amaç edinmiş bulunmaktayız.
Avukatlık Büromuz, çok uluslu ticari davalarda ihtilafın bir an önce ve olumlu sona erdirilebilmesi için gerektiği takdirde ilgili ülkelerde ortaklık kurduğu uzman hukuk bürolarından yardım almaktadır.
Büromuz,  müvekkillerinin karşılaştığı ticari anlaşmazlıkların hızlı bir şekilde giderilmesini sağlamaya odaklanmıştır. Ancak, büromuzun temel hedefi, müvekkillerimizin karşılaşabilecekleri ihtilafları daha önceden görüp, hızlı bir şekilde işbu ihtilafların doğmasının önüne geçmek üzerine kuruludur.

bottom of page